شیرالات کنترلی دو راهه و سه راهه زیمنس

شیرآلات کنترلی زیمنس
شیرالات کنترلی زیمنس در دو نوع دو راهه و سه راهه طراحی و تولید شده اند که این شیرالات را می توان در مسیر رفت و یا برگشت مصرف کننده نصب نمود تا دبی جریان ورودی به مصرف کننده را کنترل نماید. شیرالات کنترلی بیشتر در مسیر های کنترل هوارسان ها، سیستم های گرمایش از کف، گرمایش و یا سرمایش های منطقه ای، دیگ های آب گرم و دیگ های بخار و.... که نیاز به کنترل دبی و جریان دارند استفاده می شود.
کاتالوگ شیرالات کنترلی دو راهه و سه راهه زیمنس
دانلود کاتالوگ شیرالات دو و سه راهه
شیرآلات کنترلی زیمنس سری AcvatiX

شیرآلات کنترلی زیمنس سری AcvatiX دارای قابلیت های مختلفی می باشد که در زیر به برخی از قابلیت های این شیرالات اشاره می گردد:

دارای طول عمر بسیار بالا با توجه به استاندارد های روز تایید شده این شیرالات
تحمل درجه حرارت های بسیار بالا (برخی مدل های شیرالات زیمنس تا دمای 350 درجه را نیز تحمل می نمایند. این شیرالات بیشتر در زمینه تاسیسات صنعتی به ویژه روغن داغ مورد استفاده قرار می گیرد).
تحمل فشار های بسیار بالا، شیرالات سه راهه و دو راهه زیمنس در بازه های فشاری مختلفی تولید می گردد PN6 – PN10 – PN 16 – PN 25 – PN40
محرک های شیرالات کنترلی زیمنس دارای چراغ های سیگنالی می باشند که در صورت خرابی، قفل شدن سیستم، عدم فرمان گیری از سیستم کنترلی و... به کاربر توسط چراغ های اخطار اعلام وضعیت می نماید.
گواهی نامه های کیفیت تجهیزات زیمنس طبق استانداردهای CE و نیز UL LISTED و EN10204 و EN1349 و ... است که تمامی این مدارک در کاتالوگ های زیمنس موجود می باشد. استاندارد های تست نشت، تست فشار و تست خوردگی و.... در آزمایشگاه های این شرکت انجام پذیرفته و مدارک و تائیدیه های آن برای تمامی محصولات آن در دسترس کاربر می باشد.
شیر الات کنترلی زیمنس در انواع مختلفی تولید می گردد. یکی از پر فروش ترین سری های شیرالات کنترلی زیمنس شیرالات سری VXG44 و VXP45 زیمنس می باشند که این سری شیرالات زیمنس رزوه ای بوده و از سایز ½ اینچ تا سایز ½ 1 اینچ با دمای کاری 1 درجه سانتی گراد الی 120 درجه سانتی گراد تولید می گردند. این سری شیرالات کنترلی زیمنس در سیستم های کنترلی هوارسان ها، سیستم های کنترلی مبدل های حرارتی، سیستم های کنترلی هواساز های چند منطقه ای، سیستم های کنترلی هواساز های هایژنیک و موتورخانه ها مورد استفاده قرار می گیرند. از دیگر قابلیت های شیرالات سه راهه زیمنس، امکان استفاده این شیرالات کنترلی بصورت MIXING و هم بصورت DIVERTING وجود دارد.
یکی از مهم ترین مزایای این سری شیرالات کنترلی دو راهه و سه راهه زیمنس نوع جنس بدنه آن می باشد. بدنه این شیرالات از آلیاژ Bronze CC491K (Rg5) است که از مزایای اصلی این آلیاژ عدم رسوب پذیری است که در سیستم های تاسیساتی در بسیاری از موارد رسوب سیال موجود در مسیر موجب گرفتگی شیرالات می گردد. این نوع آلیاژ که از آلیاژ های شناخته شده در صنعت تاسیسات می باشد به عنوان یک آلیاژ گران قیمت با قابلیت تحمل دما و فشار بالا و عدم رسوب پذیری در صنعت مورد استفاده قرار می گیرد. جنس داخلی این شیرالات زیمنس از نوع CrNi steel/Rg5/brass بوده که در اثر جریان های بالا در فشار های بالا هیچگونه خوردگی در آن ایجاد نمی گردد.
شیرالات سری VXG44 و VXP45

شیرآلات کنترلی زیمنس
شیرالات سری VXF42 زیمنس

شیرآلات کنترلی زیمنس
شیر الات کنترلی زیمنس در انواع مختلفی تولید می گردد. یکی از پر فروش ترین سری های شیرالات کنترلی زیمنس شیرالات سری VXF42 زیمنس می باشد که این سری از شیرالات زیمنس فلنجی بوده و از سایز 2 اینچ تا سایز 6 اینچ با دمای کاری منفی 10 درجه سانتی گراد الی 150 درجه سانتی گراد تولید می گردند. این سری شیرالات کنترلی زیمنس در سیستم های کنترلی هوارسان ها، سیستم های کنترلی مبدل های حرارتی، سیستم های کنترلی هواساز های چند منطقه ای، سیستم های کنترلی هواساز های هایژنیک و موتورخانه ها مورد استفاده قرار می گیرد.
مدل های مختلف شیرالات کنترلی سه راهه زیمنس از سایز 2 اینچ تا سایز 6 اینج

VXF42.50-40 و VXF42.65-63 و VXF42.80-100 و VXF42.100-160 و VXF42.125-250 و VXF42.150-400

مدل شیرالات فوق بصورت دو راهه نیز موجود بوده که تمامی مشخصات آن همانند شیرالات سه راهه می باشد.

مدل های مختلف شیرالات کنترلی دو راهه زیمنس از سایز 2 اینچ تا سایز 6 اینچ

VVF42.50-40 و VVF42.65-63 و VVF42.80-100 و VVF42.100-160 و VVF42.125-250 و VVF42.150-400

شیرالات کنترلی مدل VXF53 و VXF43 زیمنس

شیرآلات کنترلی زیمنس
در صنعت تاسیسات همواره نیاز های مختلفی برای تجهیزات وجود دارد. زیمنس توانسته است با گسترش دامنه تولید محصولات خود تمامی نیاز های یک پروژه را تامین نماید. شیرالات کنترلی با دمای کارکرد بالا ، شیرالات کنترلی بخار با فشار بالا، شیرالات کنترلی روغن داغ تا 220 درجه و شیرالات کنترلی با دمای کارکرد 350 درجه سانتی گراد تنها بخشی از نمونه های ساخته شده شیرالات کنترلی زیمنس می باشند.
شیرالات زیمنس سری VXF43 از سایز های 3 اینچ تا 6 اینچ تولید می شود که بیشتر در نوع دو راهه VVF43 مورد مصرف قرار می گیرند. این سری شیر الات کنترلی دو راهه و سه راهه زیمنس بیشتر در مسیر های بخار نصب می شود. بدلیل آنکه این شیرالات قابلیت تحمل دما تا 220 درجه سانتی گراد را دارا می باشند. این سری شیرالات فلنجی بوده و جنس بدنه آن Nodular cast iron EN-GJS-400-18-LT می باشد. با توجه به جنس داخلی این سری شیرالات که از Stainless steel تشکیل شده است ، این شیرالات قابلیت تحمل دمای بسیار بالا را دارا می باشند.
از دیگر سری شیرالات کنترلی زیمنس می توان به سری شیرالات کنترلی مدل VXF53 و VXF43 اشاره نمود که این سری شیر الات از سایز ½ اینچ الی 6 اینچ تولید می گردند. این سری شیرالات زیمنس قابلیت تحمل دما از دمای منفی 20 درجه سانتی گراد الی 220 درجه سانتی گراد را دارا می باشند. این سری شیرالات فلنجی بوده و جنس بدنه آن Nodular cast iron EN-GJS-400-18-LT می باشد. با توجه به جنس داخلی این سری شیرالات که از Stainless steel تشکیل شده است ، این شیرالات قابلیت تحمل دمای بسیار بالا را دارا می باشند.
شرکت زیمنس همواره در تولید محصولات کنترلی تاسیسات پیشرو بوده است و این مهم بر پایه دانش و پیشینه تولید این شرکت می باشد. در ذیل کاتالوگ برخی از شیرالات کنترلی دو راهه و سه راهه دما بالا قرار داده شده است. خواهشمند در صورت نیاز به هر گونه سوال فنی با شرکت محیط اسایش – نماینده شرکت زیمنس در ایران – تماس حاصل نمایید.