شیرالات کنترلی و برقی زیمنس

همه چیز تحت کنترل شماست
شیرآلات کنترلی زیمنس
شرکت زیمنس محصولات گسترده ای را در طیف شیرالات و محرک ها به منظور بالا بردن دقت در کنترل و افزایش بهره وری طراحی و تولید می نماید. این سری شیرالات کنترلی زیمنس به شما کمک می کند تا بتوایند به بهترن نوع ممکن نیاز سرمایش و گرمایش خود را کنترل و توزیع نمایید.
یکی از ساده ترین روش های کنترل دبی و نیاز به مصرف توسط شیرالات کنترلی دو راهه و سه راهه می باشد که در این روش میزان دبی ورود به مصرف کننده توسط این شیرالات کنترل می گردد. با توجه به بالا رفتن میزان بهره وری انرژی در ساختمان ها در جهان، رویکرد جدیدی نسبت به توزیع انرژی سرمایی و گرمایی شکل گرفته که در این روش با تغییر میزان دبی در جریان در سیستم لزوم استفاده از شیرالات کنترلی مستقل از فشار PICV به امری مهم و الزامی تبدیل می گردد. شایان ذکر است شرکت زیمنس در این زمینه پیشرو بوده و توانسته سهم عزیمی از این بازار را بویژه در اروپا و امریکا به خود اختصاص دهد. با توجه به اینکه شیرالات کنترلی دوراهه و سه راهه و نیز PICV زیمنس در کشور های اروپایی مورد استفاده قرار می گیرد لذا این شرکت به منظور اهمیت مصرف انرژی و بالا بودن بهره وری در سیستم های تاسیساتی، توانسته سخت ترین استاندارد های روز اروپایی را بدست اورد و بدین جهت بیشترین سهم بازار را با پشتوانه 180 ساله و نیز طراحی های بروز و مدرن و تولید درجه یک به خود اختصاص دهد. البته شایان ذکر است این شرکت در امر توسعه این تجهیزات مقام اول را به خود اختصاص داده است.
شیرآلات کنترلی زیمنس
شیرالات کنترلی مستقل از فشار زیمنس
PICV – PRESSURE INDIPENDENT CONTORL VALVE

مراکز داده ستون فقرات دیجیتال در جهان هستند و کاربران به اطلاعات ذخیره شده در آنها اعتماد دارند و کوتاهترین زمان خرابی می تواند عواقب جبران ناپذیری داشته باشد.

جزئیات محصول
شیرآلات کنترلی زیمنس
شیرالات کنترلی دو راهه و سه راهه زیمنس

شیرالات کنترلی زیمنس در دو نوع دو راهه و سه راهه طراحی و تولید شده اند که این شیرالات را می توان در مسیر رفت و یا برگشت مصرف کننده نصب نمود تا دبی جریان ورودی به مصرف کننده را کنترل نماید و شرکت زیمنس همواره پیشرو در تولید این نوع شیرالات کنترلی می باشد.

جزئیات محصول
شیرآلات کنترلی زیمنس
شیرالات پروانه ای زیمنس

شیرالات پروانه ای بیشتر در سیستم های استفاده می شوند که نیاز به باز بسته کردن مسیر جریان سیال وجود دارد. شرکت زیمنس همواره پیشرو در تولید شیرالات کنترلی بوده که این شیرالات بدلیل مصرف گسترده در بسیاری از زمینه های تاسیساتی مورد توجه این شرکت قرار گرفته است.

جزئیات محصول